05.03.2021Bezpłatne mapki

Związane z pandemią ograniczenia w przekraczaniu granic i podróżowaniu sprawiają, że coraz więcej osób decyduje się na odkrywanie urokliwych zakątków naszego kraju. Świetną propozycją zarówno na weekendową wycieczkę, jak i na dłuższy pobyt rekreacyjno – wypoczynkowy jest gmina Gogolin, z przepięknym Pałacem Odrowążów, jedynym na Opolszczyźnie dwupoziomowym kościołem, imponującymi piecami wapienniczym oraz kamieńskim kompleksem wypoczynkowo – reha­bili­tacy­jnym­. Z myślą o nadchodzącej majówce oraz wakacjach, pracownicy Wydziału Rozwoju i Promocji stworzyli mapki najchętniej odwiedzanych przez turystów miejscowości: Gogolina, Kamienia Śląskiego i Malni. Zaktualizowany został także plan miasta Karolinki i Karlika, który ze względu na mnogość nowo powstałych inwestycji, ulic, a także na rozwój zasobów mieszkaniowych, wymagał już odświeżenia. Mapki, które z pewnością ułatwią zwiedzanie gminy, a także będą stanowiły pamiątkę miło spędzonych chwil, można bezpłatnie odebrać w Centrum Informacji Turystycznej przy Gminny Ośrodek Kultury w Gogolinie oraz Gminnej Bibliotece Publicznej w Gogolinie; będą też dostępne w biurze podawczym w Urzędzie Miejskim w Gogolinie. Do końca bieżącego roku, samorząd zamierza stworzyć plany pozostałych miejscowości.
Źródło: www.gogolin.pl

mapy.jpg mapy