Rodzaj wydarzenia

2021-3-17
05.03.2021Bezpieczni w Internecie - Konferencja online
Oborniki PBP

Jak świadomie i przede wszystkim bezpiecznie korzystać z Internetu? Odpowiedź na to pytanie częściowo będzie można znaleźć podczas konferencji online „Bezpieczni w sieci”, na którą zapraszają organizatorzy – Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Poznaniu Filia w Obornikach we współpracy z Komendą Powiatową Policji w Obornikach oraz Regionalnym Centrum Profilaktyki dla Dzieci i Młodzieży w Rogoźnie. Prelegentami będą: Emilia Piątkowska i Ewelina Szmydt - realizatorki programu w Regionalnym Centrum Profilaktyki dla Dzieci i Młodzieży w Rogoźnie oraz Funkcjonariusz Wydziału do walki z Cybe­rprz­estę­pczo­ścią Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu.
Zgłoszenia na wydarzenie przyjmujemy za pomocą formularza: tiny.pl
Udział jest bezpłatny. Osoby zarejestrowane, uczestniczące w wydarzeniu, otrzymają certyfikat potwierdzający udział.
Kontakt:
PBP Filia Oborniki oborniki.pbp.poznan.pl
tel.: 577 001 328 e-mail: biblioteka@oborniki.pbp.poznan.pl
Serdecznie zapraszamy!
Bezpieczni w Internecie(3).jpg

Bezpieczni w Internecie(3).jpg Bezpieczni w Internecie(3)