22.04.2021MAŁA KSIĄŻKA-WIELKI CZŁOWIEK - KONTYNUACJA AKCJI

Przypominamy o trwającej w naszej bibliotece akcji "Mała książka - wielki człowiek" :)😊 Nadal zapraszamy do biblioteki rodziców wraz ze swoimi pociechami po odbiór darmowych wyprawek czytelniczych. W roku 2021 do projektu mogą przystąpić dzieci z roczników 2014-2017.
Co trzeba zrobić, aby otrzymać wyprawkę?
1. Wystarczy przyjść do naszej biblioteki lub filii w Leśnej i Twardorzeczce - zapraszamy rodziców / opiekunów wraz z dzieckiem.
2. Jeżeli dziecko nie posiada jeszcze u nas karty bibliotecznej - bibliotekarz założy ją.
3. Dziecko otrzyma wyprawkę czytelniczą wraz z kartą Małego Czytelnika, w której zbierać będzie naklejki (po uzbieraniu 10 naklejek dziecko otrzyma specjalny dyplom i czytelnicze gadżety).

Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji Instytutu Książki :)😊
grafika 2 mała ksiązka.png