06.05.2021Zabawy z książką

W sobotę 8 maja 2021 r. zapraszamy do naszej Biblioteki przy ul. Bułgarskiej 19 na "Zabawy z książką".
W programie:

• 10.00 - zajęcia relaksacyjne z wykorzystaniem jogi - „Joga z książką”. Uczestnicy wykonają kilka typów pozycji, trzymając książkę różnymi częściami ciała. Strój sportowy nie jest konieczny.
    Prowadząca: Paulina Urbańczyk, fizjoterapeutka z umiłowaniem do jogi, maratonka. Czekamy na Was, udział w zajęciach jest bezpłatny.
  • 11.00 - warsztaty z kaligrafii, które poprowadzi Bożena Andrzejewska - nauczyciel bibliotekarz PBP w Poznaniu.
  • 12.00 Warsztaty uważności pod hasłem: "Uważność dla wszystkich, mądrość, która może dać Ci spokojny umysł, jasne myśli i radość". Zajęcia poprowadzi Barbara Misiarz – nauczyciel bibliotekarz PBP w Poznaniu.
  • 12.00 - gry i zabawy z książką: bawimy się słowami, łamańce językowe, rymowanki, improwizacje ruchowe przy czytaniu. Poprowadzi je Wioletta Stępczyńska nauczyciel bibliotekarz PBP w Poznaniu.

Zajęciom towarzyszyć będzie promocja nowości książkowych dla dzieci i młodzieży, nauczycieli i rodziców (stoisko w Wypożyczalni).
Wszyscy uczestnicy zostaną obdarowani książkami.

Zabawy z książką.png

Zabawy z książką.png Zabawy z książką
png, 33 KiB, 138x180