10.05.2021ACADEMICA dostępna w naszej bibliotece

Z przyjemnością informujemy, że nasza Biblioteka dołączyła do systemu wypożyczeń międ­zybi­blio­tecz­nych ACADEMICA!
ACADEMICA to cyfrowa wypożyczalnia międ­zybi­blio­tecz­na książek i czasopism naukowych. Umożliwia ona korzystanie ze zbiorów cyfrowych Biblioteki Narodowej. To dostęp do 3 413 458 publikacji ze wszystkich dziedzin wiedzy, również najnowszych, objętych ochroną prawa autorskiego.

Dostępne są dwa rodzaje publikacji:
✔️nie chronione prawem autorskim lub licencjonowane - dostępne dla każdego użytkownika Internetu bez rezerwacji i logowania,
✔️chronione prawem autorskim - dostępne na specjalnym terminalu w Bibliotece. Każdy czytelnik naszej biblioteki może skorzystać z tych zasobów na terminalu znajdującym się w siedzibie Miejskiej Biblioteki w Łowiczu (Al. Sienkiewicza 62) - po uprzedniej rejestracji przez bibliotekarza na podstawie posiadanej karty bibliotecznej.

Chcesz skorzystać z ACADEMIKI i założyć swoje konto? Zadzwoń do nas! 46 837 76 03

Szczególnie polecamy uczniom oraz studentom.

academicaMB.jpg

academicaMB.jpg academicaMB