14.05.2021Odwiedziny w gorzowskim Przedszkolu

W dniu dzisiejszym w ramach kończącego się Tygodnia Bibliotek odwiedziłyśmy Przedszkolaków z Publicznego Przedszkola w Gorzowie Śląskim. Podczas spotkania opowiedziałyśmy dzieciom o bibliotece oraz zapr­ezen­towa­łyśm­y im teatrzyk Kamishibay, który cieszył się dużym zain­tere­sowa­niem­. Miał również miejsce pokaz książeczek, które zabrałyśmy ze sobą z biblioteki, by zachęcić do przyszłych odwiedzin.
Niestety sytuacja epid­emio­logi­czna­ nie pozwala nam jeszcze na spotkania w bibliotece, ale mamy nadzieję, że już niedługo ulegnie to zmianie.
Dziękujemy za miłe przyjęcie grupom Muchomorków, Kubusiów, Myszek, Pszczółek i Smerfów, Pani Dyrektor oraz wychowawczyniom i opiekunkom.
Do zobaczenia, mamy nadzieję, że kolejne spotkanie odbędzie się już w bibliotece 😃

Beznazwy-1.jpg

Beznazwy-1.jpg Beznazwy-1