09.05.2014Projekt w ramach konkursu grantowego Aktywna Biblioteka

Gminna Biblioteka Publiczna w Ropie w ramach Konkursu Grantowego „Aktywna Biblioteka” otrzymała dofinansowanie w wysokości 4.500 zł na realizację projektu p.n. „Nie starzeje się ten, kto nie ma na to czasu”. Projekt skierowany jest do wszystkich zain­tere­sowa­nych­ seniorów z terenu Gminy Ropa i będzie realizowany od 1 maja 2014 r. do 31 sierpnia 2014 r. W ramach projektu uczestnicy skorzystają z zajęć komputerowych dostosowanych do ich potrzeb i zainteresowań oraz cyklu prelekcji pt. „Aktywne starzenie się”.
Zapraszamy wszystkich chętnych. Szczegółowe informacje można uzyskać w Gminnej Bibliotece Publicznej w Ropie, tel. 18 353 41 50.

Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce jest organizatorem Konkursu Grantowego „Aktywna Biblioteka” w ramach Programu Rozwoju Bibliotek.

logo_nazwa_PL_300dpi.jpg logo_nazwa_PL_300dpi