Biblioteka Publiczna w Zielonkach - Biblioteka w Węgrzcach
32-086 Węgrzce
50.12041 19.9723
2021-5-31
28.05.2021Wiosenne Warsztaty Artystyczne 2021 – „Bajkowy domek z recykliny”
Zielonki BP

Biblioteka Publiczna w Węgrzcach w ramach świętowania Dnia Dziecka zaprasza dzieci i młodzież do udziału w Wiosennych Warsztatach Artystycznych pn. „Bajkowy domek z recykliny”, które odbędą się w poniedziałek 31 maja w godz. 18:00-20:00.

Podczas warsztatów uczestnicy będą mieli możliwość stworzenia makiety bajkowej chatki – do przygotowania bazy domku wykorzystana zostanie recyklina w postaci słoików, puszek, rolek po papierze toaletowym i papierowych ręcznikach. Do stworzenia naszych prac użyjemy specjalnej gliny samo­utwa­rdza­lnej­. Gotowy domek będzie można pomalować farbami oraz ozdobić gałązkami i mchem chrobotkiem.

Zapisy i więcej informacji w bibliotece. Ilość miejsc ograniczona.

plakat_warsztaty wiosenne 2021_domek z recykliny_węgrzce.png