10.06.2021Bibliografia Jana Wegnera

Bibliografia podmiotowa i przedmiotowa Jana Wegnera (pseud. i krypt.: W., J.W., Jan W…) została przygotowana w oparciu o księgozbiór Miejskiej Biblioteki im. A. K. Cebrowskiego w Łowiczu, katalog NUKAT (zawiera informacje o zasobach polskich bibliotek naukowych i akademickich) oraz źródła elektroniczne bibliotek cyfrowych dostępnych w Internecie.

Bibliografia składa się z dwóch części. Część podmiotowa obejmuje artykuły i książki napisane przez Jana Wegnera. Część przedmiotowa zawiera publikacje o Janie Wegnerze.

Obie części posiadają układ chronologiczny.

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami zamieszczonymi w publikacjach znajdujących się w bibliotece oraz w źródłach elektronicznych dostępnych w Internecie.

Bibliografia Jana Wegnera

Wegner Jan bibliografia-zdj1.jpg Wegner Jan bibliografia.pdf [Nieistniejący załącznik]

Wegner Jan bibliografia-zdj1.jpg Wegner Jan bibliografia-zdj1