Biblioteka Publiczna w Zielonkach - Biblioteka w Węgrzcach
2021-6-18
15.06.2021„Skrzyneczka na różności” – warsztaty mixmediowe
Zielonki BP

Biblioteka Publiczna w Węgrzcach zaprasza dzieci (w wieku przedszkolnym wraz z opiekunem) i młodzież do udziału w warsztatach mixmediowych „Skrzyneczka na różności”, które odbędą się w piątek 18 czerwca w godz. 18:00-20:00.

W trakcie spotkania uczestnicy samodzielnie ozdobią techniką MixMedia z elementami decoupage’u drewnianą skrzyneczkę z sześcioma przegródkami i szybką z plexi, przeznaczoną do przechowywania różnych drobiazgów. Gotowa skrzynka stanowi doskonałą propozycję kreatywnego upominku okazjonalnego – może posłużyć jako pudełko na herbatę, kuferek na biżuterię, przybornik na akcesoria do szycia.

Zapisy i więcej informacji w bibliotece. Ilość miejsc ograniczona.

plakat_warsztaty_skrzyneczka na różności_węgrzce.png