18.06.2021Darmowy dostęp do ebooków z bazy Legimi

Biblioteka Miejska w Łowiczu uruchomiła usługę Legimi – czyli dostęp do ponad 70 tys. e-booków. Można z niej korzystać po użyciu specjalnego kodu.

Jak działa Legimi?

Czytelnik otrzymuje 1 kod miesięcznie. Ważne, aby kod aktywować nie później niż ostatniego dnia miesiąca, w którym się go otrzymało – w przeciwnym wypadku straci ważność. Aktywowany kod zapewnia dostęp do Legimi przez 30 dni. Dopiero po wykorzystaniu raz otrzymanego kodu można korzystać z następnego.
Kody są wydawane WYŁĄCZNIE zarejestrowanym czytelnikom.

Jak korzystać z Legimi?

1. Zarejestruj się na Legimi, wchodząc na stronę www.legimi.pl/konto/zarejestruj/.
  2. Wejdź na stronę Konsorcjum Bibliotek Publicznych Województwa Łódzkiego - Legimi online. Przeczytaj informacje z sekcji „Najczęściej zadawane pytania”.
  3. Wpisz otrzymany w bibliotece kod.
  4. Pobierz bezpłatną aplikację Legimi w Google Play (Android) lub z Apple Store (iOS) albo z Microsoft Store (Windows Phone).
  5. Zaloguj się w aplikacji i czytaj!

legimi.jpg

legimi.jpg legimi