29.06.2021Bodypainting – warsztat online

Wakacje to dobry czas na otwarcie się na nieznane nam dotąd dyscypliny i sięgnięcie po nowe środki ekspresji. Zapraszamy do udziału w warsztatowym spotkaniu online poświeconym sztuce bodypaintingu. W świat jednej z najstarszych form wyrazu, wprowadzi nas artysta plastyk, charakteryzator, bodypainter, fotograf, grafik, reżyser teatru tańca Dyemotion – Marian Folga. Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu Bodypainting-book, będącego elementem trzeciej edycji projektu Performatywna książka. Performatywna Biblioteka. Premierowa odsłona zajęć nastąpi 1 lipca br., o godz. 16.00.
Przedsięwzięcie dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. body_painting_book-—-warsztaty.jpg

body_painting_book-—-warsztaty.jpg body_painting_book-—-warsztaty