14.11.2012Zmiana regulaminu w.bibliotece.pl

Uprzejmie informujemy, że dziś wprowadzony został poprawiony regulamin portalu w.bibliotece.pl - został on uporządkowany i mamy nadzieję, że będzie bardziej czytelny od poprzedniego (aczkolwiek napisać "czytelny" o jakimkolwiek regulaminie jest dość ryzykowne...). Wyjaśnia także zakres dodatkowych usług płatnych (Konto Premium, E-produkty) oraz definiuje sposoby płatności za te usługi (Operatorem płatności będzie PayU). Ale podkreślamy - zdecydowana większość usług jest i pozostanie dla Was bezpłatna!!!

Zapraszamy do lektury - w.bibliotece.pl

Polityka prywatności się zmieniła tylko w tym względzie, że obejmuje także Konto Wydawcy, o czym w poprzedniej wersji zapomnieliśmy! Podkreślamy też, że jest ona integralną częścią regulaminu.