Biblioteka Publiczna w Zielonkach - Biblioteka w Węgrzcach
32-086 Węgrzce
50.12041 19.9723
2021-7-14
11.07.2021EKO jest w modzie – lipiec 2021: „Domowa perfumeria”
Zielonki BP

Biblioteka Publiczna w Węgrzcach we współpracy z Sołectwem Węgrzce zaprasza na lipcowe eko-zajęcia dla osób dorosłych i starszej młodzieży w duchu filozofii Zero/Less Waste organizowane pod hasłem „Eko jest w modzie”. Spotkanie odbędzie się w ogrodzie przy bibliotece w środę 14 lipca w godz. 18:00-20:00.

Wspólnej dyskusji i wymianie pomysłów dotyczących przyjaznego dla środowiska stylu życia będą towarzyszyć plenerowe warsztaty perfumeryjne. Podczas zajęć uczestnicy samodzielnie przygotują eko-perfumy w kamieniu, odświeżacz kwiatowy w aerozolu oraz zawieszki zapachowe w formie lawendowych fusetek lub tabliczek woskowych aromatyzowanych olejkami eterycznymi i zdobionych roślinnymi elementami.

Zachęcamy do przyniesienia ze sobą na spotkanie szklanych słoiczków z zakrętkami i buteleczek z atomizerem, do których będzie można zapakować gotowe preparaty.

Obowiązują wcześniejsze zgłoszenia. Zapisy i więcej informacji w bibliotece.

plakat_eko-spotkanie lipiec 2021.png

plakat_eko-spotkanie lipiec 2021.png plakat_eko-spotkanie lipiec 2021