02.08.2021DARMOWY DOSTĘP DO EBOOKÓW

Bardzo miło nam poinformować, że od 1 sierpnia 2021 roku nasza biblioteka umożliwia swoim czytelnikom darmowy dostęp do ebooków w serwisie Ebookpoint BIBLIO, zawierającym bogaty wybór literatury pięknej, a także wydawnictwa grupy wydawniczej Helion, w tym cenione i popularne tytuły z dziedziny informatyki i dziedzin pokrewnych. Udostępniane są ebooki, audiobooki oraz e-kursy. Dostęp do serwisu jest możliwy poprzez przeglądarkę internetową.
Dostęp uzyskano w ramach zadania "Książki online dla każdego". Zadanie finansowane w ramach II edycji Mars­załk­owsk­iego­ Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego na rok 2021.
Aby otrzymać dostęp do Ebookpoint BIBLIO wykonaj następujące kroki:
- pobierz kod w naszej bibliotece lub mailowo, pisząc na adres bibl­iote­kali­powa­@bibl­iote­kali­powa­.pl i podaj swoje imię, nazwisko oraz numer karty bibliotecznej (musisz być naszym zarejestrowanym czytelnikiem)
- wejdź na biblio.ebookpoint.pl
- zarejestruj się lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto
- wprowadź otrzymany kod
- korzystaj z tysięcy ebooków, audiobooków oraz kursów online!
Po wygaśnięciu dostępu możesz pobrać w swojej bibliotece następny miesięczny kod. W każdym miesiącu kalendarzowym wydawana jest kolejna, ograniczona liczba kodów. Kto pierwszy ten lepszy!
Kody wydawane będę w godzinach pracy biblioteki.
Serdecznie zapraszamy:)😊
ebookpoint plakat na fb bo-2021-edycja2-FB6.jpg