04.08.2021IBUK Libra - darmowy dostęp

W tym tygodniu pisaliśmy już o darmowym dostępie do serwisu ebookpoint BIBLIO oraz Legimi, teraz przyszedł czas na trzecią platformę.
Od dziś nasza biblioteka umożliwia swoim czytelnikom darmowy dostęp do ponad 3500 ebooków w serwisie IBUK Libra. Znaczna część elektronicznego księgozbioru przeznaczona jest dla studentów i pracowników naukowych (prawo, medycyna, nauki społeczne, ekonomiczne, humanistyczne, techniczne). Ponadto wśród e-książek znajdują się publikacje z zakresu literatury pięknej, literatury faktu, literatury dla dzieci i młodzieży, a także poradniki i słowniki. Dostęp do serwisu jest możliwy poprzez przeglądarkę internetową.
Dostęp uzyskano w ramach zadania "Książki online dla każdego". Zadanie finansowane w ramach II edycji Mars­załk­owsk­iego­ Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego na rok 2021.
Aby otrzymać dostęp do IBUK Libra wykonaj następujące kroki:
- pobierz kod w naszej bibliotece lub mailowo, pisząc na adres bibl­iote­kali­powa­@bibl­iote­kali­powa­.pl, podaj swoje imię, nazwisko oraz numer karty bibliotecznej (musisz być jej zarejestrowanym czytelnikiem)
- wejdź na stronę libra.ibuk.pl
- postępuj zgodnie z instrukcją dostępną na libra.ibuk.pl
Serdecznie zapraszamy po odbiór kodów.
ibuk LIBRA plakatbo-2021-edycja2-FB3.jpg

ibuk LIBRA plakatbo-2021-edycja2-FB3.jpg ibuk LIBRA plakatbo-2021-edycja2-FB3