Biblioteka Publiczna w Zielonkach - Biblioteka w Węgrzcach
32-086 Węgrzce
50.12041 19.9723
2021-8-23
20.08.2021Plenerowe EKO-Warsztaty Wakacyjne – „Drugie życie puszki”
Zielonki BP

Biblioteka Publiczna w Węgrzcach zaprasza dzieci (w wieku przedszkolnym wraz z opiekunem) i młodzież do 16 lat na Plenerowe EKO-Warsztaty Wakacyjne pn. „Drugie życie puszki”, które odbędą się w poniedziałek 23 sierpnia w godz. 18:00-20:00. Spotkanie poprowadzi eko-instruktorka Beata Godynia-Kapałka.

Podczas warsztatów uczestnicy stworzą z metalowych puszek po warzywach konserwowych zestaw dwóch upcyklingowych pojemników na różne drobiazgi – do biura, salonu lub kuchni. Puszki pomalujemy farbą do metalu w sprayu i ozdobimy mixmediowymi dodatkami. Gotowe pojemniki sprawdzą się idealnie w roli organizerów na przybory piśmienne i akcesoria plastyczne, kubeczków na sztućce, osłonek na rośliny doniczkowe czy ziołowników.

Zapisy i więcej informacji w bibliotece. Ilość miejsc ograniczona.

plakat_eko-warsztaty wakacyjne_drugie życie puszki_węgrzce.png