16.05.2014Spotkanie autorskie z Rafałem Witkiem

15 maja 2014 w Gminnej Bibliotece Publicznej w Tęgoborzy odbyło się spotkanie autorskie z Rafałem Witkiem , autorem powieści i wierszy dla dzieci. W spotkaniu brały udział dzieci kl Va i Vb Szkoły Podstawowej im. mjra pil. Jerzego Iszkowskiego. Spotkanie było zorganizowane w ramach „ III Małopolskiego spotkania pisarzy z młodymi czytelnikami”

Spotkanie autorskie wypełniły zgadywanki i poetyckie łamigłówki. Dzieci chętnie uczestniczyły w quizach literackich przygotowanych przez autora. Twórca w zabawny sposób zdradził czytelnikom tajniki pisarskiego warsztatu oraz wprowadził w niezwykły świat wyobraźni. Spotkanie zakończyło się podpisywaniem książek przez autora.

Organizatorem spotkania była Gminna Biblioteka Publiczna w Łososinie Dolnej z siedzibą w Tęgoborzy .