Wojewódzka Biblioteka Publiczna i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu
2021-8-30
30.08.2021Oficjalna inauguracja działalności WBPiCAK w wyremontowanej siedzibie
Poznań WBPiCAK

Symbolicznego otwarcia Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej i Centrum Animacji Kultury przy ul. Prusa 3 w Poznaniu dokona Pan Marek Woźniak – Marszałek Województwa Wielkopolskiego w obecności zaproszonych Gości i Dziennikarzy.

Niestety, z powodu ciągle obowiązujących obostrzeń pandemicznych nie możemy zaprosić do naszej siedziby w tym dniu naszych Czytelników i innych Użytkowników naszej instytucji. Dlatego zapraszamy gorąco wszystkich do śledzenia relacji on-line z tego wydarzenia, która będzie dostępna na Facebooku WBPiCAK.

Link do wydarzenia: www.facebook.com. Rozpoczęcie transmisji on-line o godz. 13.00.

Zobaczcie jak zmienił się budynek, w którym funkcjonujemy, co oferujemy naszym czytelnikom, jakie propozycje mamy dla miłośników literatury, kultury, sztuki i folkloru z Poznania i Wielkopolski.

Bądźcie tego dnia z nami!
Artykul_otwarcie-WBPiCAK_30-08-2021.jpg