10.09.2021Zapolska w bibliotece

Miejska Biblioteka im. A. K. Cebrowskiego w Łowiczu podobnie jak w latach ubiegłych zaprosiła do udziału w Narodowym Czytaniu pod Honorowym Patronatem Pary Prezydenckiej. W piątek, 10 września w siedzibie biblioteki fragmenty dramatu Gabrieli Zapolskiej „Moralność pani Dulskiej” zaprezentowali słuchacze Koła literacko – dramatycznego działającego przy Łowickim Uniwersytecie Trzeciego Wieku pod kierunkiem Elżbiety Skonecznej, czytelniczki Joanna oraz Anna, a także Krystian Cipiński, naczelnik Wydziału Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi Urzędu Miejskiego w Łowiczu.

Już dziś zapraszamy w 2022 r. na kolejną edycję Narodowego Czytania, lekturą będą „Ballady i Romanse” Adama Mickiewicza.

DSCN1291-001.jpg

DSCN1291-001.jpg DSCN1291-001