15.11.2012Katarzyna Enerlich gościem filii nr 9

23 listopada o godz. 17.00 odwiedzi naszą bibliotekę Pani Katarzyna Enerlich - jedna z najbardziej lubianych i najchętniej czytanych polskich autorek. Wielbicielki Jej twórczości ucieszy zapewne osobiste spotkanie i rozmowa na temat prowincji pełnej marzeń, słońca i gwiazd....Rozwikłamy też tajemnicę starej studni w Toruniu i niezwykłego kwiatu rosnącego u podnóża Diabelskiej Góry.

Nasz gość spotka się z Czytelnikami w ramach obchodów jubileuszu 10- lecia biblioteki na Osiedlu Kormoran.

baner.jpg

Katarzyna Enerlich zadebiutowała w wieku 12 lat artykułem w czasopiśmie dla młodzieży "Płomyk", na temat rodzinnego Mrągowa, a następnie w "Świat Młodych" i "Na Przełaj".
Już jako uznana pisarka publikowała w prasie ogólnopolskiej "Cogito", "VariArcie", "Natura i Ty" oraz w "Bluszczu". Pisarka posiada doświadczenie dziennikarskie. Pracowała i współpracowała z Polskim Radiem Olsztyn, Telewizją Polską, Gazetą Współczesną, Gazetą Olsztyńską, Dziennikiem Pojezierza.

Miejsce: Filia nr 9, ul. Żołnierska 47

baner.jpg baner