24.09.2021Memoris-book – warsztaty arteterapii

28 września i 1 października br. nasza biblioteka zaprasza na warsztaty z zakresu arteterapii. Zajęcia poprowadzi dr hab. Grażyna Borowi-Pieniek – profesor na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie, pedagog, ekspert i trener arteterapii, organizatorka i kuratorka wystaw artystów polskich i zagranicznych, wieloletnia opiekunka koła naukowego studentów, inicjatorka warsztatów plastycznych i plenerów, kierownik Galerii Zejście na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie, wiceprezydent Stowarzyszenia Psychiatria i Sztuka, organizatorka międ­zyna­rodo­wych­ konferencji naukowych, zajęć arte­tera­peut­yczn­ych, konsultacji.

Warsztaty na zapisy. Liczba miejsc ograniczona.

Spotkania odbędą się w ramach cyklu Memoris-book w związku z realizacją trzeciej edycji projektu „Performatywna książka. Performatywna Biblioteka”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.
memoris_pieniek.jpg

memoris_pieniek.jpg memoris_pieniek