04.10.2021WOJCIECH PRZYLIPIAK - SPOTKANIE AUTORSKIE

Już w najbliższy czwartek, 7 października, o godzinie 18:00 zapraszamy na kolejne już w tym roku spotkanie autorskie online. Tym razem naszym gościem będzie Wojciech Przylipiak.
Mowa będzie o jego dwóch bestselerowych książkach opisujących różne aspekty życia w PRL-u, bez polityki.
Autor jest dziennikarzem, kolekcjonerem. Przez lata pracował jako redaktor dodatku "Kultura" do "Dziennika Gazety Prawnej", gdzie pisał przede wszystkim o muzyce i popkulturze. Jego artykuły publikują także: dziennik.pl, igimag.pl, legalnakultura.pl., magazyny „Esquire” czy „Noise Magazine. Od sześciu lat prowadzi bloga BufetPRL.com poświęconego minionej epoce, gdzie opowiada o swojej kolekcji wyjątkowych przedmiotów sprzed lat. Miłośnik płyt winylowych. Swoją pasją dzieli się na blogu winylowetrzaski.wordpress.com.
Serdecznie zapraszamy do oglądania, słuchania i zadawania pytań:)😊
Transmisja na żywo wyświetli się na profilu Facebookowym naszej biblioteki.
Przylipiak plakat.jpg

Przylipiak plakat.jpg Przylipiak plakat