05.10.2021Konkurs plastyczny "Jestem z bajki"

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym Jestem z bajki dzieci w wieku 6 – 9 lat z łowickich przedszkoli oraz szkół podstawowych.

Formuła konkursu:

1. Zainspiruj się postaciami, bohaterami ulubionych bajek.
  2. Wykonaj pracę plastyczną (technika dowolna: rysunek, malarstwo, kolaż) w formacie A4 lub A3.
  3. Wykonaną pracę z wypełnioną kartą zgłoszenia oraz podaniem tytułu bajki będącej inspiracją (załącznik nr 1) prosimy dostarczyć do siedziby Miejskiej Biblioteki; Łowicz, Al. Sienkiewicza 62, tel. 46 837 76 03. Nie przyjmujemy prac wykonanych przez kilku autorów.
  4. Na prace czekamy do 22.10.2021
  5. Spośród przesłanych prac wybierzemy i nagrodzimy najciekawsze.
  6. Nagrodzone prace umieszczone zostaną na profilu społecznościowym biblioteki.
  7. O rozstrzygnięciu konkursu i odbiorze nagród poinformujemy na stronie i Facebooku Miejskiej Biblioteki im. A. K. Cebrowskiego w Łowiczu.
  8. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 5 listopada br. w przypadającym tego dnia Międzynarodowym Dniu Postaci z Bajek.

Załączniki:

Formularz zgłoszeniowy osoby niepełnoletniej