Biblioteka Publiczna w Zielonkach - Biblioteka w Węgrzcach
32-086 Węgrzce
50.12041 19.9723
2021-10-11
08.10.2021EKO-jesiennie… w bibliotece – „Jesienne stroiki i wianki”
Zielonki BP

Biblioteka Publiczna w Węgrzcach zaprasza dzieci (w wieku przedszkolnym wraz z opiekunem) i młodzież na eko-warsztaty przygotowywania ozdobnych stroików i wianków z darów jesieni, organizowane w ramach cyklu „EKO- jesiennie… w bibliotece”, które odbędą się w poniedziałek 11 października w godz. 18:00-20:00. Spotkanie poprowadzi eko-instruktorka Beata Godynia-Kapałka.

Podczas warsztatów uczestnicy wykonają dekoracyjne stroiki i wieńce w jesiennej tonacji barwnej. Wspólnie zastanowimy się jak dobierać kolory, które elementy łączyć i jak powiązać je w całość. Do przygotowania prac wykorzystamy naturalne materiały w postaci gałązek brzozy, wierzby lub leszczyny, słomy, suszonych kwiatów i traw, liści drzew, owoców jarzębiny czy głogu, rajskich jabłuszek, kasztanów, żołędzi i szyszek, kawałków kory, rattanów, juty. Różnej wielkości i utrzymane w różnej stylistyce stroiki i wianki będą stanowić doskonały element dekoracyjny każdego wnętrza.

Obowiązują wcześniejsze zgłoszenia. Ilość miejsc ograniczona.

plakat_warsztaty_jesienne stroiki & wianki_węgrzce.png