12.10.2021„Malunki, rysunki”

Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Poznaniu Filia w Obornikach zaprasza wszystkich mieszkańców gminy Oborniki do obejrzenia wystawy prac Ewy Sundmann-Stroińskiej i Marii Kasperczak zatytułowanej „Malunki, rysunki”. Jest to kolejna ekspozycja, podczas której można podziwiać rożne techniki plastyczne, doskonalone w ramach warsztatów prowadzonych przez fundację „Serdecznik” w Poznaniu. Znaczna część prac jednak powstała w czasie pandemii, kiedy to seniorki spotykały się w swoich domach i wspólnie realizowały wyznaczony plan.
Na wystawie prezentowane są prace wykonane różnymi technikami, m.in. zastosowano akryle, pastele, akwarele oraz rysunki węglem.
W imieniu autorek zapraszamy do biblioteki przy ulicy Mickiewicza 4, w godzinach pracy placówki: od poniedziałku do piątku (9.00-17.00) oraz w pierwszą i trzecią sobotę miesiąca (9.00-15.00). Wystawę będzie można oglądać do 15 listopada 2021 roku.
Wystawa 10.2021.jpg

Wystawa 10.2021.jpg Wystawa 10.2021