13.10.2021Scrap-book. Wystawa prac uczestników warsztatów

Scrap-book. Wystawa prac uczestników warsztatów

Za nami cykl zajęć warsztatowych przybliżających tajniki scrapbookingu. Uczestnikami czerwcowych spotkań byli uczniowie szkoły podstawowej. Natomiast we wrześniu techniki i style tej formy artystycznego wyrazu poznawali seniorzy. Przewodniczką dla obu grup wiekowych była Angelina Więckowska – absolwentka Liceum Sztuk Plastycznych, instruktor ds. kultury w MCKiS w Jaworznie. Efekty twórczych zmagań zaprezentujemy zarówno w formie elektronicznej, na stronie www.biblioteka.jaw.pl oraz w postaci wystawy stacjonarnej w Bibliotece Głównej, w dniach 12-19 października. Jesteśmy przekonani, że przedstawione kartki na różne okazje zainspirują niejedną osobę do własnej aktywności rękodzielniczej.

Organizacja wydarzeń związana była z realizacją trzeciej edycji projektu „Performatywna książka. Performatywna Biblioteka”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. scrap_book_wystawa.jpg

scrap_book_wystawa.jpg scrap_book_wystawa