13.10.2021LAS W SŁOIKU - WARSZTATY

Za oknem zrobiło się szaro i zimno, a to nie nastraja optymistycznie. Tak samo jak pośpiech i nasze ciągłe zabieganie. Jak jednak wiadomo, praca z roślinami bardzo odpręża i uspokaja, dlatego mamy dla Państwa pewną niespodziankę:)😊
Wraz z Gminą Lipowa serdecznie zapraszamy Państwa na profesjonalne warsztaty florystyczne dla dorosłych - las w słoiku.
Zajęcia odbędą się 20 października, o godzinie 17:00 w Miejscu Aktywności Społecznej w Lipowej (sala OSP Lipowa).
Obowiązują zapisy:
- w Gminnej Bibliotece w Lipowej
- pod numerem 33 867 16 74
Ilość miejsc ograniczona.
W związku z bardzo dużym zain­tere­sowa­niem­ tego typu warsztatami, pierwszeństwo będą miały osoby, które nie uczestniczyły jeszcze w warsztatach lasu w słoiku w naszej bibliotece.
plakat- warsztaty florystyczne.jpg

plakat- warsztaty florystyczne.jpg plakat- warsztaty florystyczne