Rodzaj wydarzenia

2021-10-18
16.10.2021Legenda o Bazyliszku
Mrągowo BM

W ramach Inicjatywy Lokalnej - Pomysłowe Mrągowo odbędą się warsztaty teatralne, na których zostanie stworzona postać "Bazyliszka" oraz przygotowania do teatrzyku pt. "Legenda o Bazyliszku". Od 18 października do 21 października będą trwały zajęcia, których uczestnikami będą dzieci z grupy "Misie" z Przedszkola "Kubuś" oraz wolontariusze z Uniwersytetu III Wieku.
22.10.2021 r. dla dzieci z przedszkola, rodziców, dziadków zostanie przedstawiony teatrzyk kukiełkowy. Zajęcia oraz przedstawienie odbędą się w Przedszkolu "Kubuś".
Prowadzenie - aktor z Teatru "Jar" - Jarosław Rosiński we współpracy z Biblioteką Miejską 🙂

WaRsztaty Teatralne Teatrzyk kukiełkowy - Legenda o Bazyliszku1.jpg