19.10.2021Mała książka wielki człowiek

We wszystkich naszych agendach bibliotecznych na Małego Czytelnika w wieku przedszkolnym czeka wyjątkowa Wyprawka Czytelnicza przygotowana przez Instytut Książki. Ruszyła bowiem czwarta odsłona kampanii „Mała książka – wielki człowiek”.
👉 Książka „Pierwsze czytanki dla…” – to starannie dobrany zestaw utworów wybitnych polskich poetów i pisarzy dziecięcych, w którym przeczytamy zarówno pozycje klasyczne, jak i współczesne.
👉 Broszura dla rodziców „Książką połączeni, czyli przedszkolak idzie do biblioteki” to praktyczny poradnik o korzyściach wypływających z codziennego czytania dziecku i odwiedzania z nim biblioteki. Dzięki broszurze rodzice dowiedzą się, dlaczego literatura pełni tak ważną rolę w zrównoważonym, zdrowym rozwoju dziecka, znajdą też wiele czytelniczych porad i inspiracji.
👉 Karta Małego Czytelnika – pięknie zaprojektowana karta biblioteczna do zbierania naklejek za wypożyczone książki. 10 naklejek = dyplom Młodego Czytelnika i... mnóstwo uśmiechu, radości, morze kreatywności.

To co? Widzimy się?

Projekt bez tytułu(2).png


Projekt bez tytułu(2).png Projekt bez tytułu(2)
png, 3.7 MiB, 1587x2245
Komentarze

Brak komentarzy


Dodaj komentarz
Ostrzeszów BPMiG

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo