19.10.2021Mała książka wielki człowiek

We wszystkich naszych agendach bibliotecznych na Małego Czytelnika w wieku przedszkolnym czeka wyjątkowa Wyprawka Czytelnicza przygotowana przez Instytut Książki. Ruszyła bowiem czwarta odsłona kampanii „Mała książka – wielki człowiek”.
👉 Książka „Pierwsze czytanki dla…” – to starannie dobrany zestaw utworów wybitnych polskich poetów i pisarzy dziecięcych, w którym przeczytamy zarówno pozycje klasyczne, jak i współczesne.
👉 Broszura dla rodziców „Książką połączeni, czyli przedszkolak idzie do biblioteki” to praktyczny poradnik o korzyściach wypływających z codziennego czytania dziecku i odwiedzania z nim biblioteki. Dzięki broszurze rodzice dowiedzą się, dlaczego literatura pełni tak ważną rolę w zrównoważonym, zdrowym rozwoju dziecka, znajdą też wiele czytelniczych porad i inspiracji.
👉 Karta Małego Czytelnika – pięknie zaprojektowana karta biblioteczna do zbierania naklejek za wypożyczone książki. 10 naklejek = dyplom Młodego Czytelnika i... mnóstwo uśmiechu, radości, morze kreatywności.

To co? Widzimy się?

Projekt bez tytułu(2).png

Projekt bez tytułu(2).png Projekt bez tytułu(2)
png, 3.7 MiB, 1587x2245