20.10.2021WYPRAWKA CZYTELNICZA DLA PRZEDSZKOLAKA

Zapraszamy wszystkie dzieci z roczników 2015 - 2018 do udziału w ogólnopolskiej kampanii „Mała książka - wielki człowiek”, której organizatorem jest Instytut Książki.
Każde dziecko w wieku przedszkolnym, które zapisze się do biblioteki w Rychtalu otrzyma w prezencie wyjątkową Wyprawkę Czytelniczą na dobry, czytelniczy start.
W Wyprawce dzieci znajdą książkę „Pierwsze czytanki dla…”, dostosowaną pod względem formy i treści do potrzeb przedszkolaka i spełniającą najwyższe standardy w projektowaniu pięknych i mądrych książek dla najmłodszych, a także Kartę Małego Czytelnika. Za każdą wizytę w bibliotece, zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego, Mały Czytelnik otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania.
ZAPRASZAMY WSZYSTKICH MAŁYCH CZYTELNIKÓW DO BIBLIOTEKI!

drugi plakat.jpg drugi plakat
plakat.jpg plakat