22.05.2014O ekonomii i podróżach w Bibliotece. Spotkanie ze Sławomirem Lachowskim

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Końskie zaprasza na spotkanie z wybitnym ekonomistą oraz menedżerem Sławomirem Lachowskim. Spotkanie odbędzie się w czwartek 29 maja o godz. 17.00 w siedzibie Biblioteki (Park Miejski).
Sławomir Lachowski pochodzi z Końskich, jest absolwentem I LO w Końskich. Jeden z najbardziej znanych polskich ekonomistów i menedżerów. Założyciel mBanku, Multibanku, wieloletni Prezes BRE Banku, wiceprezes PKO BP. Obecnie prezes FM Banku. Człowiek, który zmienił oblicze polskiej bankowości internetowej. Autor książek o tematyce ekonomicznej: „Droga Innowacji” i „Droga ważniejsza niż cel”. Pasjonat wspinaczki wysokogórskiej, podróżnik.
„Od wartości do działania. Przywództwo w czasach przełomowych” to najnowsza książka tego autora. Zmierzył się w niej z oceną przywództwa we współczesnym świecie. Oprócz prezentacji najnowszej książki, autor opowie o prywatn DSC_0073-1024x884.jpg ych pasjach, swoich podróżach oraz wyprawach.

DSC_0073-1024x884.jpg DSC_0073-1024x884