Biblioteka Publiczna w Zielonkach - Biblioteka w Węgrzcach
32-086 Węgrzce
50.12041 19.9723
2021-10-27
25.10.2021EKO jest w modzie – październik 2021: „Florystyczna awangarda w stylu boho”
Zielonki BP

Biblioteka Publiczna w Węgrzcach we współpracy z Sołectwem Węgrzce zaprasza na październikowe eko-zajęcia dla osób dorosłych i starszej młodzieży w duchu filozofii Zero/Less Waste organizowane pod hasłem „Eko jest w modzie”. Spotkanie odbędzie się w siedzibie biblioteki w środę 27 października w godz. 18:00-20:00.

Wspólnej dyskusji i wymianie pomysłów dotyczących przyjaznego dla środowiska stylu życia będą towarzyszyć warsztaty tworzenia kompozycji florystycznych z suszonych kwiatów i traw w stylu boho. Podczas zajęć uczestnicy samodzielnie wykonają kompozycje z suszu roślinnego, które zostaną umieszczone w ceramicznych naczyniach lub pod szklanymi kopułami.

Obowiązują wcześniejsze zgłoszenia. Zapisy i więcej informacji w bibliotece.

plakat_eko-spotkanie październik 2021.png