29.10.2021ZIN-BOOK. Warsztaty online

W październiku nasza biblioteka zorganizowała dwa warsztaty z cyklu ZIN-BOOK. Zajęcia kontynuowane będą online w postaci ogól­nodo­stęp­nych­ nagrań upublicznionych na naszej stronie, bibliotecznym kanale YouTube oraz Facebooku. Premierowa odsłona trzeciego w kolejności warsztatu, zatytułowanego „Monotypia i liternictwo. Tworzenie treści do zina”, będzie miała miejsce 2 listopada o godz. 12.00. Na czwarte spotkanie, poświęcone komiksowi i szyciu zina, zapraszamy od 4 listopada. Wydarzenia poprowadzi Karolina Oczkowska – absolwentka historii sztuki na Uniwersytecie Papieskim w Krakowie oraz studiów pedagogicznych na Uniwersytecie Pedagogicznym im. KEN w Krakowie, autorka artystycznego zina.

Organizacja cyklu Zin-book związana jest z realizacją trzeciej edycji projektu „Performatywna książka. Performatywna Biblioteka”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

youtu.be
youtu.be ZIN warsztaty online.jpg

ZIN warsztaty online.jpg ZIN warsztaty online
jpg, 3.1 MiB, 3507x4960