Rodzaj wydarzenia

2021-11-9
04.11.2021Dyskusyjny Klub Książki Mówionej - spotkanie listopadowe
Tarnów MBP

📖 Filia nr 12 Miejskiej Biblioteki Publicznej zaprasza wszystkich zain­tere­sowa­nych­ na kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki Mówionej, które odbędzie się 9 listopada, o godz. 10.00 w siedzibie Polskiego Związku Niewidomych Koła Powiatowego w Tarnowie, ul. Piłsudskiego 24.
📖 Literacką część spotkania wypełni prelekcja Urszuli Szuster pt.: „Zatrzymać czas - Julia Hartwig w setną rocznicę urodzin”.

ℹ Dyskusyjny Klub Książki Mówionej jest jednym z najstarszych klubów czytelniczych w tarnowskiej bibliotece. Utworzony został w 1994 roku przy współudziale Koła PZN w Tarnowie i Filii nr 12 MBP (ul. Klikowska 12), która specjalizuje się w obsłudze osób z dysfunkcją wzroku.
W ramach klubu organizowane są co miesiąc spotkania o charakterze terapeutycznym dedykowane osobom niewidomym i niedowidzącym.
Kontakt: 14 656 09 48.

Hartwig_karuzela kopia.jpg Hartwig_karuzela kopia