27.05.2014Seminarium integracyjne Biblioteki świata

W ramach ogólnopolskiej akcji Tydzień Bibliotek braliśmy udział w seminarium integracyjnym z cyklu Biblioteki świata organizowanym przez Wyższą Szkołę Bankową w Poznaniu. Tematem przewodnim tegorocznego spotkania były biblioteki Kopenhagi (prelekcja p. Beaty Kozickiej z Biblioteki Politechniki Poznańskiej), biblioteki Finlandii (prelekcja p. Justyny Andrzejczak z Biblioteki AWF w Poznaniu) i biblioteki Rumunii (prelekcja p. Bogumiły Urban i p. Kariny Szołtysik z WSB w Poznaniu – Wydział zamiejscowy w Chorzowie).
Spotkanie było okazją do dzielenia się wiedzą, sprzyjało wymianie informacji oraz inspirowało do czerpania z doświadczeń i rozwiązań największych i najn­owoc­ześn­iejs­zych bibliotek świata.

bib_fin.jpg

bib_fin.jpg bib_fin