Biblioteka Publiczna w Zielonkach - Biblioteka w Węgrzcach
32-086 Węgrzce
50.12041 19.9723
2021-11-17
11.11.2021EKO jest w modzie – listopad 2021: „Zróbmy sobie biżuterię”
Zielonki BP

Biblioteka Publiczna w Węgrzcach we współpracy z Sołectwem Węgrzce zaprasza na listopadowe eko-zajęcia dla osób dorosłych i starszej młodzieży w duchu filozofii Zero/Less Waste organizowane pod hasłem „Eko jest w modzie”. Spotkanie odbędzie się w siedzibie biblioteki w środę 17 listopada w godz. 18:00-20:00.

Wspólnej dyskusji i wymianie pomysłów dotyczących przyjaznego dla środowiska stylu życia będą towarzyszyć warsztaty tworzenia eko-biżuterii. Podczas zajęć uczestnicy popracują z glinką miedzi Art Clay Copper oraz z żywicą epoksydową – samodzielnie zaprojektują i wykonają wybrany wyrób biżuteryjny przeznaczony dla Pań i Panów w postaci: wisiorka, elementu bransoletki, pary kolczyków, pierścionka lub breloczka/zawieszki do kluczy.

Obowiązują wcześniejsze zgłoszenia. Zapisy i więcej informacji w bibliotece.

plakat_eko-spotkanie listopad 2021.png