13.11.2021O terapeutycznej roli kultury. Konferencja podsumowująca projekt

Aż trudno uwierzyć, że to już koniec. Kolejna, trzecia, edycja projektu „Performatywna książka. Performatywna Biblioteka” na finiszu. Siedem cykli wypełnionych spotkaniami, warsztatami i koncertami, z całą pewnością zasługuje na podsumowanie. Z przyjemnością, wspólnie z zaproszonymi gośćmi, przypomnimy sobie inicjatywy zrealizowane przez nas w ramach tego niezwykłego przedsięwzięcia. Relacje filmowe i fotograficzne oraz efekty prac uczestników zaprezentujemy podczas konferencji poświęconej terapeutycznej roli kultury, która rozpocznie się w Bibliotece Głównej 23 listopada o godz. 10.00. Ważnym punktem wydarzenia będzie wykład prof. Grażyny Borowik-Pieniek, oparty na wieloletnim doświadczeniu artystycznym, pedagogicznym, a także trenerskim prelegentki. Muzyczny akcent zapewnią artyści – Piotr Laska i Marzena Rendak.

Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. PKPB_konferencja.jpg

PKPB_konferencja.jpg PKPB_konferencja
jpg, 3.5 MiB, 3507x4960