23.11.2021Ebookpoint BIBLIO

Ebookpoint BIBLIO to multimedialna biblioteka cyfrowa, działająca na zasadach tradycyjnej biblioteki przeniesionej do sieci.

Z ebooków, audiobooków i kursów video, które są dostępne w ebookpoint Biblio można korzystać na telefonie, tablecie i na komputerze. Wystarczy dostęp do Internetu, aby móc korzystać bez ograniczeń 24/7. Ebookpoint BIBLIO jest w pełni kompatybilny ze wszystkimi przeglądarkami i nie wymaga instalowania dodatkowego oprogramowania.
Należy zalogować się do aplikacji i czytać!

Uwaga: bezpłatny kod dostępu jest ważny przez 30 dni od dnia aktywacji. Jeżeli do ostatniego dnia danego miesiąca użytkownik nie aktywuje pobranego w bibliotece kodu (np. kod pobrany 10 maja musi zostać aktywowany do 31 maja), kod ten wygasa, a kolejny kod będzie musiał ponownie pobrać w bibliotece.
Szczegółowe informacje: www.wbp.poznan.pl

post-.png post-