Biblioteka Publiczna w Zielonkach - Biblioteka w Węgrzcach
2021-11-27
25.11.2021„Makramowy kalendarz adwentowy” – warsztaty rękodzielnicze
Zielonki BP

Biblioteka Publiczna w Węgrzcach zaprasza dorosłych i dzieci na familijne warsztaty rękodzielnicze „Makramowy kalendarz adwentowy”, które odbędą się w sobotę 27 listopada w godz. 13:00-15:00. Spotkanie poprowadzi eko-instruktorka Beata Godynia-Kapałka.

Podczas warsztatów duzi i mali uczestnicy pod okiem instruktora samodzielnie wykonają w technice makramy niezwykłe kalendarze adwentowe, który umilą czas oczekiwania na Boże Narodzenie. Kalendarz zostanie osadzony na lasce cynamonu, do której za pomocą odpowiednich węzłów dowiążemy torebki lub pudełeczka na słodkości, drobnostki i zadania, które ponumerujemy oraz ozdobimy dodatkami w postaci koralików, gwiazdek, wstążeczek czy gotowych makramowych elementów. Powstała dekoracja będzie pięknie wyglądać w domowym zaciszu i codziennie przypomni, że tuż, tuż najpiękniejsze święta w roku.

Obowiązują wcześniejsze zgłoszenia. Zapisy i więcej informacji w bibliotece.

plakat_warsztaty_makramowy kalendarz adwentowy_węgrzce.png