02.12.2021Odwiedziny uczniów klasy VIIb z Publicznej Szkoły Podstawowej w Gorzowie

30 listopada miały miejsce dwa spotkania z młodzieżą w ramach projektu "Potomkowie Kapitana Nemo".
Pierwszą grupą była klasa VIIb Publicznej Szkoły Podstawowej w Gorzowie Śląskim wraz z panią Katarzyną Jamą.
Było to nasze czwarte i zarazem ostatnie spotkanie z planszową grą interaktywną, dzięki której młodzież miała okazję poznać sylwetki Polaków, których osiągnięcia, odkrycia i wynalazki zrew­oluc­joni­zowa­ły myśl ludzką i zmieniły postrzeganie świata.
Podczas tego spotkania również prze­prow­adzi­łyśm­y badanie ankietowe dotyczące wyrażenia swojej opinii na temat funkcjonowania Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej w Gorzowie Śląskim i jej filii bibliotecznych. Zebrane w ten sposób dane posłużą nam do celów badawczych, związanych z realizowanym przez nas udziałem w projekcie Programu Rozwoju Bibliotek Runda 4.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za aktywny udział, a Oddział Dziecięco-Młodzieżowy MBP Opole za zaproszenie do projektu i możliwość przeprowadzenia ciekawych i edukacyjnych zajęć
Pozdrawiamy!!!
gVIIB.jpg