16.12.2021Biuletyn Pilskiej Oświaty

Numer 4/2021 Biuletynu Pilskiej Oświaty wydany został z okazji jubileuszu 65-lecia Publicznej Biblioteki Pedagogicznej w Pile. Znajdziemy w nim wywiad z wicedyrektor CDN w Pile ds. Biblioteki Pedagogicznej, p. Beatą Walczak, ciekawe i pełne refleksji artykuły obecnych pracowników oraz spojrzenie na bibliotekę z punktu widzenia odbiorcy, czyli wspó­łpra­cują­cych­ z placówką nauczycieli. Całość zamyka sylwetka Zofii Grabowskiej-Andrijew, pierwszej dyrektor Biblioteki Pedagogicznej w Pile, obecnie autorki kilku tomików poezji. Biuletyn wzbogacony jest wizualnie o prace plastyczne, a także bieżące i archiwalne zdjęcia kadry bibliotecznej.
Zapraszamy do lektury:

cdn.pila.pl