16.12.2021Lekcja biblioteczna "Dawny Działoszyn"

01.10.2021 (piątek) naszą Bibliotekę odwiedziły dzieci z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Raciszynie (Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Raciszynie). Klasa IIa wraz z paniami Karoliną Bejm, Martą Mruszczyk oraz Magdaleną Piotrowską uczestniczyły w lekcji bibliotecznej na temat: Dawny Działoszyn – Mój region – Moja Mała Ojczyzna. Uczniowie obejrzeli prezentacje multimedialną oraz wysłuchali o najciekawszych zabytkach Działoszyna. Mogły również obejrzeć jak z biegiem lat zmieniło się miasto. Następnie dzieci zwiedziły Bibliotekę oraz chętnie opowiadały o swoich ulubionych książkach. Bardzo się cieszymy i zapraszamy ponownie do odwiedzenie naszej Biblioteki.

IMG-20211001-WA0007.jpg IMG-20211001-WA0007