22.12.2021„Czas aniołów. Czas madonn”

Serdecznie zapraszamy na wystawę prac Eugeniusza Molskiego pt: "Czas aniołów. Czas madonn", która odbywa się w Galerii Niebieskiej MBP, przy ul. Krakowskiej 4 i potrwa do 30 stycznia 2022.
Wernisaż wystawy zaplanowano na 15 stycznia (sobota), godz. 16.00.

Eugeniusz Molski – absolwent Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Nałęczowie i Państwowej Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych we Wrocławiu. Dyplom otrzymał w 1969 w malarstwie arch­itek­toni­czny­m i ceramice. Od 1969 do 2006 pracował w Liceum Sztuk Plastycznych w Nowym Wiśniczu. Brał udział w ponad 200 wystawach indywidualnych i 200 zbiorowych w kraju i za granicą. Jego prace znajdują się w licznych zbiorach kolekcjonerów krajowych i zagranicznych.

"Każda wystawa w Tarnowie sprawia mi dużą radość. Na przestrzeni wielu lat wystawy w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej i Miejskiej Bibliotece Publicznej (w Mościcach i Tarnowie) przysporzyły mi wielu sympatyków, a wiele moich prac (madonny, anioły) trafiły „pod strzechy”. Wernisaże uświetniały strofy wierszy tarnowskich poetek Heleny Urbanik i Danuty Rybczyńskiej. Obecny wernisaż uświetnią wiersze Ryszarda Jacka Lisa."
Eugeniusz Molski


zaproszenie_Molski_wystawa.jpg zaproszenie_Molski_wystawa
jpg, 2.1 MiB, 2480x1753
Komentarze

Brak komentarzy


Dodaj komentarz
Tarnów MBP

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo