31.12.2021Między Nami Aninianinami

Szanowni Czytelnicy!

Niecodziennik "Między Nami Aninianinami" towarzyszy nam już od wielu lat. Wydawany przez Bibliotekę kwartalnik cieszy się dużym uznaniem wawerskiej społeczności, łącząc lokalne aktualności z sentymentalnymi wyprawami w przeszłość. "MNA" to nie tylko poezja, felietony i wszelkiego rodzaju publikacje - "MNA" to przede wszystkim Wy, Czytelnicy. To dzięki Waszemu zaangażowaniu kwartalnik jest wydawany, za co serdecznie dziękujemy!

"Między Nami Aninianinami" to również wspaniała redakcja, pod naczelnym kierownictwem Pani Barbary Mildner. Dzięki uprzejmości oryginalnego zespołu redakcyjnego Biblioteka Wawerska przedstawia Państwu piąty, specjalny numer "MNA".

Przygotowane w całości przez wawerskich bibliotekarzy świąteczno-noworoczne wydanie kwartalnika jest dziennikarskim debiutem naszych bibliotekarzy. Choć wydanie skierowane jest do młodzieżowej części czytelników, zachęcamy również wszystkich do zapoznania się z numerem. Oprócz podsumowań całorocznych działań bibliotecznych, znajdziecie w nim również nasze wspomnienia, aktywności, plany i zainteresowania. Bibliotekarz też człowiek, a kto wie o tym lepiej, jak nie Wy, wierni Czytelnicy?

Gazety w wersji tradycyjnej można znaleźć w każdej z naszych filii, zaś dla cyfrowych czytelników przedstawiamy wersję online pod linkiem:

aninski.blogspot.com

okladka.jpg