18.01.2022WYNIKI KONKURSU Z OKAZJI DNIA KUBUSIA PUCHATKA

Dziś obchodzimy Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka. Święto to ustanowiono na 18 stycznia, czyli dzień urodzin Alana Aleksandra Milne’a. Pisarz urodził się w 1882 roku w Londynie.
Z okazji tego dnia, nasza biblioteka ogłosiła w styczniu konkurs, który polegał na wykonaniu kartki urodzinowej dla Kubusia Puchatka.
Do naszej biblioteki napłynęło mnóstwo prac, dlatego wybór był bardzo, bardzo trudny. Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za zaangażowanie oraz ogromną pomysłowość w wykonaniu prac. Wszystkie są kolorowe, wesołe i przyciągające wzrok. Dodatkowo Kubuś byłby na pewno zachwycony, że życzyliście mu tak dużo słodkiego miodku :))
A tak przedstawiają się wyniki:
KATEGORIA: PRZEDSZKOLAKI
Miejsce 1: Maja M.
Miejsce 2: Lena K.
Miejsce 3: Jakub M.
KATEGORIA: KLASY I-III
Miejsce 1: Zuzanna W.
Miejsce 2: Lena P.
Miejsce 3: Diana T.
Każdy ze zwycięzców będzie dodatkowo powiadomiony o wygranej telefonicznie.
Gratulujemy:)😊
Wszystkich uczestników konkursu zapraszamy po odbiór nagród od jutra, tj. 19.01.2022r. do naszej biblioteki w Lipowej. Na zwycięzców czekają nagrody, a na wszystkich uczestników pamiątkowe dyplomy:)😊
WYNIKI KONKURSU.png

WYNIKI KONKURSU.png WYNIKI KONKURSU