Biblioteka Publiczna w Zielonkach - Biblioteka w Węgrzcach
32-086 Węgrzce
50.12041 19.9723
2022-1-26
24.01.2022„Filcowe zwierzaki i ptaszki z pomponów” – feryjne warsztaty szycia ręcznego
Zielonki BP

Biblioteka Publiczna w Węgrzcach zaprasza dzieci (w wieku przedszkolnym wraz z opiekunem) i młodzież do 16 lat na specjalne feryjne warsztaty szycia ręcznego „Filcowe zwierzaki i ptaszki z pomponów”, które odbędą się w środę 26 stycznia w godz. 15:00-17:00. Spotkanie poprowadzi eko-instruktorka Beata Godynia-Kapałka.

Podczas zajęć uczestnicy zaprojektują i wykonają unikatowe szmaciane zabawki. Stworzymy maskotki w wybranej technice – albo uszyjemy zwierzątka z kawałków kolorowego filcu, albo przygotujemy ptaszki z włóczkowych pomponów.

Zapisy i więcej informacji w bibliotece. Obowiązuje limit miejsc.