06.06.2014III WIleka Zabawa Rodzinna

Nasza biblioteka wzięła udział w organizacji III Wielkiej Zabawy Rodzinnej oraz finału katowickiego konkursu Wielka Liga Czytelników. W imprezie wzięło udział wiele instytucji kulturalnych oraz różnego rodzaju bibliotek m.in. Biblioteka Śląska, Biblioteka Miejska w Katowicach, Biblioteka Pedagogiczna oraz wydawnictwa książek dla dzieci. Nasi Partnerzy przygotowali ciekawe zadania dla rodzin, które po zebraniu naklejek za zrealizowane sprawności wzięły udział w losowaniu nagród i wręczanie pamiątkowych medali. Patronat nad imprezą objął Prezydent Miasta Katowice oraz Metropolita Katowicki. Myślę, że w dzisiejszych szalonych czasach warto stwarzać okazje do integracji rodzin i promować wspólne, kulturalne spędzanie czasu.