07.02.2022Karnawałowe prace plastyczne

Okres karnawału to czas różnorodnych balów czy zabaw, także plastycznych. Dlatego od dzisiaj do końca karnawału można oglądać w naszej placówce wystawę prac dzieci z oddziału przedszkolnego - z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Chrustowie. Są one kolorowe, starannie wykonane i mogą stanowić inspirację dla wielu nauczycieli i uczniów, zwłaszcza, że czas karnawału w tym roku jest bardzo długi.
Serdecznie dziękujemy małym artystom za ozdobienie i wprowadzenie wielu kolorów do naszej biblioteki. Osobne podziękowania składamy Paniom Margarecie i Izie, pod których kierunkiem powstały te piękne dzieła.
collage Karnawał.jpg

collage Karnawał.jpg collage Karnawał