09.06.2014Dziękujemy młodzieży

We wtorek, 3 czerwca odbyły się ostatnie zajęcia z młodzieżą z Zespołu Szkół Specjalnych nr 101 w Poznaniu. Przez miniony rok szkolny grupa 5 chłopców regularnie odwiedzała Bibliotekę w ramach zajęć rewalidacyjnych. Młodzież pomagała w pracach bibliotecznych – wykonywała rewersy, dekoracje, tworzyła tabele do statystyk. Uczestniczyła także w zajęciach edukacyjnych, brała aktywny udział w bieżących pracach na terenie Biblioteki. Na zakończenie chłopcy otrzymali dyplomy Dyrektora PBP, nadające im tytuł Przyjaciela Biblioteki.

Serdecznie dziękujemy uczniom oraz ich Nauczycielowi prowadzącemu za zaangażowanie, uśmiech i pozytywne nastawienie do pracy.

Udanych wakacji oraz powodzenia w dorosłym, samodzielnym życiu!

mlodziez.jpg

mlodziez.jpg mlodziez